Norinčius sužinoti kaip kepamas šakotis ir išmokti sukti tikrą žemaitišką kastinį bei turiningai praleisti laiką, UAB „Kontėna“ kviečia į šakočio kepimo ir kastinio sukimo edukacijas.

 
Šakočio kepimo edukacija

        Šakočio kepimo edukacijos metu pamatysite kaip ant natūralios ugnies, malkomis kūrenamo pečiaus yra kepamas šakotis. Patys galėsite išbandyti tešlos pylimo ant kepimo volo procedūrą. Sužinosite apie šakočių kilmę, receptūrą, kepimo reikmenis, gamybos procesą bei kol keps šakotis, būsite pavaišinti kvapnia natūralių žolelių arbata ir UAB „Kontėna“ keptais sausainiais. Edukacijos pabaigoje, galėsite paragauti savo pačių iškeptą šakotį ir parvežti lauktuvių artimiesiems. Pažadame, kad praleisite laiką jaukiai, įdomiai ir smagiai.
Kastinio sukimo edukacija

Kastinio sukimo edukacijos metu kiekvienas dalyvis iš suteiktų produktų suks savo kastinį bei būsite supažindinti su kastinio istorija ir specifine gamybos technologija. Susukus kastinį, degustuosite ne tik savo, bet ir kitų edukacijoje dalyvavusių žmonių susuktus kastinius. Tikime, kad kiekvieno susuktas kastinys gausis savito skonio, todėl degustacija bus tikrai įdomi ir gardi. Pasigamintą kastinį skanausite su karštomis bulvėmis, virtomis su lupenomis, ir pagardinsite šviežiai paruošta kanapė. Jei pasigaminto kastinio liks - tai bus puikios lauktuvės jūsų artimiesiems.