Saldumynai

Saldumynai

Aktyvūs filtrai

Šie sausainiai patiks visiems kokosų skonio mėgėjams - tai itin saldūs, kokosiniai, vieno kąsnio sausainiai.

Kaina 2,89 €

Cukierkos gali pasirodyti neįprasti, mažai žinomi saldainiai. Šis skanumynas yra gerai žinomas Žemaitijos kraštuose - tai saldūs, citrusinių vaisių skonio saldainiai, pagaminti iš morkų.

Kaina 3,29 €

Itin skanus ir maistingas obuolių sūrio desertas, patiks ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems gurmanams.

Kaina 2,09 €

Išskirtinis morkų sūris, praturtintas imbieru, medumi ir citrina, nustebins ne vieną gurmaną savo skoniu ir pikantišku prieskoniu.

Kaina 2,19 €

Karamelizuoti žemės riešutai - tai naujiena UAB „Kontėna“ gaminių asortimente. Karamelizuoti žemės riešutai, padengti švelniai saldžia, karameline, traškia plutele patiks visiems, mėgstantiems pasmalyžiauti.

Kaina 2,29 €

Karamelizuoti migdolų riešutai - tai naujiena UAB „Kontėna“ gaminių asortimente. Karamelizuoti migdolų riešutai, padengti švelniai saldžia, karameline, traškia plutele patiks visiems, mėgstantiems pasmalyžiauti

Kaina 3,89 €

Karamelizuoti riešutai - tai naujiena UAB „Kontėna“ gaminių asortimente. Karamelizuoti lazdynų riešutai, padengti švelniai saldžia, karameline, traškia plutele patiks visiems, mėgstantiems pasmalyžiauti.

Kaina 3,89 €

"Barborytės obuoliniai" saldainiai - sveikuoliškas desertas iš obuolių su lazdyno riešutais. Šie saldainiai turi lengvą obuolių rūgštelės skonį.

Kaina 2,39 €

Saldumynai internetu: Autentiški skoniai

 

Sveiki atvykę į „Kontėna“ - jūsų nuostabią saldumynų oazę, kurios tikslas yra praturtinti jūsų gyvenimą skaniu ir nuostabiu skoniu. Čia mes pasineriame į pasaulį, kurio kvapas pildo namus ir širdis, kur dominuoja švelnūs kramtomieji, griaustiniai ir minkšti išskirtiniai skanumynai. Mūsų tikslas yra ne tik patenkinti jūsų saldumynų poreikius, bet ir sukurti išskirtinę patirtį, kurioje kiekvienas skonis yra kelionė, o kiekvienas kūno judesys yra džiaugsmas.

 

Mūsų paveldas glūdi tradicijoje ir inovacijoje, subtiliame mišinyje tarp senųjų receptų magijos ir šiuolaikinių kulinarijos tendencijų. Kiekvienas mūsų gaminys yra meistriškai sukurtas su meile ir rūpesčiu, siekiant patenkinti net pačius išrankiausius skonio mėgėjus. Mes įtraukiame tik aukščiausios kokybės ingredientus, siekdami sukurti ne tik skanų, bet ir sveiką skonį, leisdami jums mėgautis neapsunkintu skonio malonumu.

 

Mūsų istorija: Skonio paveldas, kuris trunka amžinybę

 

„Kontėna“ ne tik yra saldumynų virtuvė, bet ir istorijos skonio atspindys, kuris siekia įkvepia ir sujungia kultūrų, šeimų ir kartų paveldą. Mūsų pradžia prasidėjo senose šeimos virtuvėse, kur senoliai ir močiutės nešė į šalį nuostabius receptus ir paslaptis, kuriuos laikė kaip brangiausias dovanas. Šie tradicijų ir skonio lobynai mums tapo ne tik palikimu, bet ir įkvėpimo šaltiniu. 

 

Atsikratėme pasaulio supančio greito gyvenimo ritmo ir pergyvenimų, leisdami sau skirti laiką ir dėmesį darydami kiekvieną saldumyną. Tai ne tik techninis procesas, bet ir menas, kuris reikalauja meilės, kantrybės ir rūpestingumo. Mūsų viršūnėje yra ne tik skonis, bet ir dvasia, kurios pagalba mes siekiame sujungti praeities išmintį su šiuolaikiniu skonio įvairumu.

 

Vis dėlto mes neišvengiamai keičiamės ir tobulėjame, atsigręždami į inovacijas ir naujoves. Mes tyrinėjame naujas skonio kombinacijas, eksperimentuojame su tekstūromis ir formomis, visuomet ieškodami to, kas padarys mūsų produktus dar skanesnius ir prabangesnius. Tai mūsų įsipareigojimas jums, mūsų brangūs klientai - nuolatinei kokybės ir skonio paieškai.

 

Mes kviečiame jus prisijungti prie mūsų bendruomenės ir dalintis savo istorijomis, prisiminti saldžius prisiminimus ir kurti naujus. Mes esame čia, kad jums atvertume ne tik saldumynų dėžę, bet ir langą į skonio pasaulį, kuris siužetai tampa jūsų paties kūrybiškumu ir mėgavimosi gebėjimu. https://kontena.lt/content/10-apie-mus