Trumpai apie mus

2011 metais įkūrėme šeimos verslą UAB „Kontėna“. Tai yra 100 % lietuviško kapitalo įmonė, įsikūrusi Žemaitijos sostinėje - Telšiuose. Įkūrus įmonę, aktyviai dalyvavome įvairiose mugėse, kuriose populiarinome Kontėnos vardą ir stengėmės supažindinti Lietuvos žmones su savo produkcija. Šiuo metu džiaugiamės, galėdami aktyviai vykdyti veiklą bei bendradarbiauti su didžiausiomis parduotuvėmis Lietuvoje. Mūsų gaminius galite įsigyti ne tik mūsų elektroninėje parduotuvėje, bet ir „Šakočių kepyklėlėje“ Telšiuose bei didžiųjų miestų „Rimi“ ir „Maxima“ parduotuvėse bei visuose Lietuvos miestuose, esančiose „Lidl“ parduotuvėse.

Kodėl Kontėna?

Įmonės pavadinimas kilęs iš žemaitiško žodžio „kontėns,“ kuris reiškia viskuo patenkintas. Kurdami savo produkciją, visuomet galvojame apie klientus ir tikimės, kad būsite patenkinti mūsų gaminiais bei mūsų teikiamomis paslaugomis. Taip pat galime pasidžiaugti, kad įmonės pavadinimas konkurse „Žemaitija versle: prekių ženklai, pavadinimai, rinkodaros ir turizmo strategijos“ buvo apdovanotas kaip tarmiškiausias, originaliausias ir meniškiausias Žemaitijos regiono prekės ženklas. Konkursą organizavo Lietuvių kalbos institutas 2019 metais, kurie buvo paskelbti Žemaitijos metais.

Kas mes esame?

UAB „Kontėna“, Lietuvos Respublikoje įsteigta uždaroji akcinė bendrovė, juridinio asmens kodas 302629183, adresas Plinijos g. 2A, Žarėnų k. Telšių raj, LT-88381, Lietuva, duomenys kaupiami ir tvarkomi VĮ „Registrų centras“ Juridinių asmenų registre (toliau – Bendrovė arba mes).

Mes valdome Interneto svetainę ir per ją pasiekiamą elektroninę parduotuvę, taip pat Socialines paskyras ir veikiame kaip Asmens duomenų valdytojas.